Hakkımızda

1992 yılına kadar inşaat sektöründe aile şirketi olarak çalışan firmamız; 1992 yılında İdealtepe'de açtığı mağaza ile parke sektörüne adım atmıştır. 2002 yılında İdeal Parke adını alan firmamız satış mağazasını önce Kozyatağı'na sonrada Kalamış'taki şimdiki yerine taşınmıştır. Klasik parke ile parke ticaretine başladıktan sonra, uzun boy masif parke, laminat parke dağıtım ve uygulaması ile sektörde faaliyetine devam etmiştir. 2006 yılından beri Avrupa'nın en büyük lamine fabrikalarından Barlinek S.A. firmasının temsilciliğini yapan firmamız Polonya'dan ithal ettiği Barlinek lamine parkelerinin tanıtım ve satışını başarıyla uygulamıştır. 2009 yılında Cadorin İtalyan lamine parkelerinin temsilciliğini de alan firmamız, lamine parkede İtalya'nın en kaliteli parkelerini sektördeki müşterilerine sunmaktadır. Altın ve gümüş kaplama ürünleriyle dikkat çeken Cadorin markasının ürünleri farklı yüzey dokuları, ağaç çeşitleri ve renkleriyle ilgi görmektedir.

Uzakdoğudan masif merbau parkenin yıllardır ithalatını yapan firmamız yine 2007'den bu yana Chimiver İtalyan cilalarının temsilciliğini yapmaktadır. Renkli yağlar, su bazlı cila, solvent bazlı cilalarla birlikte tutkal üretimide yapan firmanın ürünleri kalitesi ve fiyatının uygunluğu ile öne çıkmaktadır.

İdealinizdeki parkeyi sizinle buluşturmayı amaçlamış olan İdeal Parke sektörde siz müşterilerine en iyisini sunmaya devam edecektir.


 
 
ÜRÜNLER
Barlinek Lamime Parkeler Cadorin Lamime Parkeler
.     1 Strip Parkeler .  Oak Planks
.     3 Strip Parkeler .  Elite Planks
.     Yeni Ürünler .  Pregio Planks
.  Barlinek Treasures Masif Parkeler .  Epoch Planks
.  Barlinek Lamine Süpürgelik .  Tracks Planks
  .  Gold Planks


Merkez
Adres : Bağdat Cad. No:188 / A Postaağası
apt. İdealtepe / Maltepe / İstanbul
Telefon : [+90] 216 463 33 60
               [+90] 216 549 23 58
GSM :      [+90] 532 322 87 78
Fax :       [+90] 216 417 23 11

E-mail : info@idealparke.com
Copyright © 2012
İdeal Parke İnşaat ve
Orman Ürünleri San. Tic. Ltd. Sti.

Zoom Ajans Bilgisayar ve Yayincilik Hizmetleri
 
 

This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new ColorBox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content